המלצות


 קבענו שהיום אחרי סיום הלימודים צועדים יחד לשירליס. ובפועל אני צעדי ויואב רץ נו אמא שאל הגענו ואמרתי לו לא עוד קצת ומגיעים. אז אחרי עליה וירידה קטנה יואב נכנס לחנות של שירלי קרייר עם חיוך רחב שירלי קיבלה את פניו ובסבלנות רבה והקשבה הסבירה לו על כול ערכה. ויואב בחר בערכת החימר. המשיך יואב להסתובב בחנות הצבעונית ומלאת האור וכבר סימן לו מה נרכוש בפעם הבאה. המפגש בין השתיים הסתיים עם חיבוק גדול ותודה גדולה. שירלי'ס - אומנות, יצירה, ציוד משרדי וחוגים תבורכי בכול הברכות הטובות על האושר שגרמת לבני הקטן. ועד הפעם הבאה חיבוק גדול מאיתנו 💙"

 בדרכ דברי יצירה אני קונה מהרשתות הגדולות, מעולם לא עלה בדעתי לקנות אצל שירלי קרייר אבל אמרתי יאללה, תקופה קשה, עסקים קטנים, במקום להזמין מרשת גדולה אזמין ממנה (לא מכירה אותה או משהו.. סתם נזכרתי שיש פה בחריש חנות כזו). וחפרתי לה את הנשמה אבל היא, עם ים סבלנות ורוגע ענתה לכל שטות שלי, הכינה את ההזמנה, ואחרי 10 דק מתקשרת "שומעת? פתחי את השער". ועכשיו מה שקרה זה שהילדה סופר מתלהבת מים דברים חדשים ומגניבים שהיא לא ראתה מעולם, התחילה עם משחקי דמיון ולקחה את הכל למיטה. שירלי בואי תרדימי אותה את!!! ועכשיו ברצינות, המון תודה לך! אני סיימתי עם הרשתות הגדולות. ממליצה לכם גם :)"

 מפרגנת בענק לאלופה הזו שמפזרת השראה ויצירתיות לאוויר חריש. ועכשיו חדשששש! מארזי יצירה מושלמים כבר מוכנים וארוזים. אלופה אמרנו?"

 מפרגנת בענק לשירלי'ס המהממת שאתמול במוצ"ש פתחה במיוחד עקב המצב . הגעתי אליה בחיפוש אחר יצירות מעניינות לילדים שלי יצאתי עם שלל מטורף ואספקה לתקופה הקרבה בבית. היום עשינו בובות מעלפות שמרוב התרגשות הלכו לישון איתם! משעמם בטוח לא יהיה😉 שירלי תודה ענקית החיוך שלהם אומר הכל 🙌😊 שירלי קרייר"

 רוצה לפרגן לשירלי ,הזמנתי היום בבוקר מנדלות ועיפרונות לבת שלי כבר היגיע ,תודה אלופה 🙏🙏🙏 הילדה מרוצה מאוד❤❤"

 מפרגנת באהבה גדולה לשירלי קרייר המהממת בעלת החנות שירלי'ס - אומנות, יצירה, ציוד משרדי וחוגים רכשנו אצלה את כל הציוד הנדרש לשנת הלימודים , מחירים הוגנים שירות, vip עם חיוך אחד גדול ועוד פינקה כל ילד עם מתנה קטנה . תודה שירלי נשמה גדולה את!!! ממליצה בחום רב להגיע ולהצטייד אצלה , וחשוב מאד יהיו גם בקרוב מגוון תיקי גב ."

 רוצה לפרגן ל שירלי קרייר בעלת החנות שירלי׳ס - אומנות יצירה וציוד משרדי ( לא מצליחה לתייג) ביצעתי קנייה של חומרי יצירה לבן שלי , חנות ממש מקסימה, מחירים הוגנים ושירות נהדר וסבלני ❤️ תודה רבה לך! בהחלט נחזור עוד. 🙂"

 פירגונשיין בענק לחנות המדליקה של שירלי קרייר התחדשנו בציוד לשנת הלימודים במחירים באמת מעולים ועל השירות אין מה לדבר!! אז תדעו שכל מה שצריך לבית הספר זה כאן. אצלנו בבית. בחריש!"

 אז הבת שלי רצתה להכין מקרמה.. כמובן בשביל זה יש את שירלי'ס - אומנות, יצירה, ציוד משרדי וחוגים שדואגת למגוון חומרי יצירה 🥰 תודה שאת כאן!"

 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩 צבעי טאי דאי מהממים לצביעת בדים מהחנות המושלמת של שירלי'ס - אומנות, יצירה, ציוד משרדי וחוגים 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩"

 אין כמו שירליס 💓 גם אנחנו קנינו ציוד לבית הספר בחריש ונהנו מהיחס הנפלא של שירלי המדהימה ומהקופונים של חריש שלי. שירלי'ס - אומנות, יצירה, ציוד משרדי וחוגים"

 היום שהיה..😍 אז הבוקר רצינו לפתח את מערך היצירה הביתי שלנו,😜 אך לצערי לא נותר כלום.. טלפון לשירליס המהממת וקיבלנו מגוון חומרים, אז רוצה לפרגן ל שירלי קרייר שפינקה אותנו היום עם שלל חומרי יצירה!! אין ספק שבשגרה החדשה את אבן דרך רצינית באתגר העיסוק הילדים.🤪 תודה רבה ❤ שיצרת לנו יום נפלא ומחבר."

 תודה רבה לשירלי המהממת על איכות,שירות ומחירים הגונים! מעבר לזה,היא מהממת! רוצו לקנות "ציוד חזרה לבית ספר"!!! דרך ארץ 56 שירלי קרייר"

 רוצה לפרגן על השרות המדהים שקיבלנו משירלי. ממליצה בחום כול הדברים לבית ספר במחירים הכי נמוכים."

 פירגון מכל הלב: קניות ללימודים רק משירלי בשירלי'ס. היחס, הנכונות לחזור ושירלי עושים את כל ההבדל. לחטיבה? יש כל מה שצריך. מומלץ! בנוסף אצל שירלי תוכלו למצוא מחברות לאנגלית מצויינות. לפני שבאים ללמוד מצטיידים אצל שירלי קרייר!!"